fbpx

Makyaj Kozmetik

Shop

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1984 yılında Aydın Hacıabdullahoğlu ve oğulları tarafından İstanbul’da kurulan grup şirketlerimiz, bugün kozmetik ve kişisel bakım sektöründe Türkiye’nin lider firmaları arasında yer almaktadır. Sektördeki başarı yolculuğuna Aydinç Kozmetik ile başlayan grup şirketlerimiz, Üretim ve İhracat alanlarında Makyaj Kozmetik, yurt içi pazarda ise Universal İstanbul Kozmetik ile yoluna devam ederken; makyaj, cilt bakımı, saç bakımı ve tırnak bakımı kategorilerinde iddialı tutumunu korumaktadır.


Üretimdeki ilk adımını New Well markası ile atan grup şirketlerimiz, yenilikçi, cesur ve tutkulu bakış açısı ile her zaman daha iyisini hedefleyerek; Epilady, Biologist H ve Dr. Clinic markalarının da üretim, Ar-Ge, Satış ve Pazarlama görevlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.


Sağlıklı, inovatif ve sürdürülebilir üretim stratejilerini, her zaman gelişime açık olan ekibi ile adım adım ileriye taşıyan grubumuz, Türkiye’de kozmetik ve kişisel bakım üretiminin öncüleri arasında yer almasının yanı sıra global kozmetik ve kişisel bakım sektöründe de dünyanın en seçkin ve prestij sahibi markalarına Private Label üretim hizmetleri sunarak ortaya çıkardığı kalitenin farklı kollardan tüm dünyada ulaşılabilir olmasını sağlamaktadır.


Makyaj Kozmetik, 12.000m2’lik üretim tesisi ile renkli kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin, Helal Sertifikası, ISO 9001:2008, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ve Cosmetics GMP kalite yönetim belgelerine uygun olarak Avrupa ve uluslararası standartlarda, kullandığı yüksek teknoloji ve Avrupa menşeili hammaddeleri ile üretimini gerçekleştirmektedir.


Makyaj Kozmetik grup şirketleri olarak, yüksek kalite ve ulaşılabilir fiyat prensiplerini korumak ile birlikte Türkiye’de ve globalde kozmetik ve kişisel bakım alanında ulaşabileceği tüm noktalara dokunabilmenin mutluluğunu tüm dünya ile paylaşmanın gurur ve mutluluğu ile çalışmalarına devam etmektedir.

BAŞARILARIMIZ

2019 WATSONS EN İYİ FONDÖTEN

NEW WELL DERMA MAKEUP COVER PORSELEN FONDÖTEN​

2020 İKMİB DEZENFEKTAN İHRACATI KATEGORİSİ

1. MAKYAJ KOZMETİK

REGISTER