fbpx

Makyaj Kozmetik

Shop

Dr.Clinic

Dr.Clinic Hakkında

1984 yılında Aydın Hacıabdullahoğlu tarafından İstanbul’da kurulan ve günümüzde oğulları tarafından yönetilen grup şirketlerimiz, kozmetik ve kişisel bakım sektöründe Türkiye’nin lider firmaları arasında yer almaktadır. Sektördeki başarı yolculuğuna Aydinç Kozmetik ile başlamış olup, Üretim ve İhracat alanında Makyaj Kozmetik, yurt içi pazarda ise Universal İstanbul Kozmetik ile ticari hayatına devam eden grup şirketlerimiz, piyasaya kattığı yenilikler ve farklı bakış açıları ile sektördeki iddialı tutumunu koruyarak; 2021 yılında Doğrudan Satış sistemine farklı bir bakış açısı getirecek olan Global Network isimli şirketin kurulumuna da imza atmıştır.

35 yılı aşkın sektör hayatında elde ettiği tecrübe, bilgi birikimi ve kullanıcı deneyimleri sonucu ortaya çıkan Dr.Clinic; yenilikçi, cesur ve tutkulu bakış açısı ile her zaman daha iyisini hedeflemektedir.

Dr.Clinic Doğrudan Satış sistemi ile renkli kozmetik, cilt bakım, kişisel bakım, ev temizliği, hijyen, takviye gıda vb. yüzlerce kategoride ürünü müşterileri ile buluştururken Helal Sertifikası, ISO 9001:2008, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ve Cosmetics GMP kalite yönetim belgeleri ile üretimde kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam etmesinin yanı sıra profesyonel ekibi ile Doğrudan Satış sisteminde büyük rol oynayan Satış Liderleri arasında hiçbir fark gözetmeden tüm imkanlarını gelişime ve sürdürülebilir bir iş modeli kurmaya yönelik yatırımlar olarak kullanmaktadır.

Türkiye genelinde ve globalde kozmetik ve kişisel bakım alanlarında ulaşabileceği tüm noktalara dokunabilmenin mutluluğunu tüm dünya ile paylaşmanın getirdiği motivasyon ile çalışmalarına devam eden Dr.Clinic, Doğrudan Satış Sistemi ile sizleri de bu mutluluğun bir parçası olmaya davet ediyor.

REGISTER