Saç Spreyleri

750ml Saç Spreyi
Extra Strong

400ml Saç Spreyi
Extra Strong

400ml Saç Spreyi
Ultra Strong

400ml Saç Spreyi
No Gas

Güçlü formülü sayesinde her mevsimde ve her hava şartlarında saç şeklinizi korur. İçeriği sayesinde saçınıza parlaklık ve canlılık kazandırır.


Saç Köpükleri

750ml Saç Köpüğü
Extra Strong

400ml Saç Köpüğü
Ultra Strong

400ml Saç Köpüğü
Milk Protein

Saçınıza daha esnek ve doğal şekiller vermenizi sağlar. Köpük formundan dolayı saçınıza eşit bir şekilde yayılır. Kalıntı veya birikim yapmaz. UV'ye karşı koruyucudur. Milk Protein ile kuru ve cansız saçları besleyerek güç kazandırır. 12 farklı aminoasit saçtaki keratin dokusuna etki ederek saç yapısını güçlendirir. İşlem görmüş ve yıpranmış saçlara sağlıklı bir görünüm kazandırır.


Şampuanlar

1000ml Şampuan
Argan

1000ml Şampuan
Tuzsuz

1000ml Şampuan
Keratin

1000ml Şampuan
Milk Protein

Argan Şampuan, zarar görmüş ve kırılgan saçlar için özel olarak formüle edilmiştir. Yüksek oranda tokoferol (Vitamin E) içeren ve saçı beslediği bilinen argan yağı ile zenginleştirilmiştir. Tuzsuz Şampuan, tüm saç tiplerine uygun olarak tasarlanan özel formülü ile saç derinize güç verir, tuzsuz yapısı ile hassas saçlarınızın kırılmasını önler. Keratin Şampuan buğday, mısır ve soya fasülyesinden elde edilen hidrolize proteinlerden oluşan bitkisel keratinle zenginleştirilmiştir. Süt Proteinli Şampuan, süt proteini ve Arginine içeren 12 aminoasit karışımından oluşur. Saçlarınızı nazikçe temizler.


Saç Maskeleri

500ml Saç Maskesi
Argan

500ml Saç Maskesi
Keratin

500ml Saç Maskesi
Süt Protein

Keratin Maske mısır, buğday ve soya proteini ile zenginleştirilmiş bir saç bakım kürüdür. Bu bitkisel keratin konsantrasyonu sayesinde saçları korumaya ve doğal haline kavuşmasıan yardımcı olur. Argan Maske argan yağı ile zenginleştirilmiştir ve tüm saç tellerine etki ederek saçlarınıza ipeksi bir yumuşaklık ve üstün bir elastikiyet kazandırır. Süt Proteinli Maske, süt proteini ve 12 amino asit ile zenginleştirilmiş formülü ile kırılgan saçlara ipeksi yumuşaklık, nemlilik ve pürüzsüz bir hissiyat kazandırır.


Fön Suları

400ml Fön Suyu
Keratin

400ml Fön Suyu
Kolajen

400ml Fön Suyu
Argan

400ml Fön Suyu
Süt Proteini

Keratin özel formülü ile saçtaki dış tabakanın yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Kolajen çift faz kondisyoneri, saçın daha kolay taranmasına ve yumuşamasına yardımcı olur. Argan yüksek oranda tokoferol yani E vitamini içerir ve antioksidan özellikleri vardır. Zarar görmüş ve kırılgan saç


Saç Serumları

100ml Saç Yağı
Argan

50ml Seç Serumu
Argan

50ml Saç Serumu
Keratin

100ml Saç Serumu
Argan

100ml Saç Serumu
Keratin

Argan, içerisinde bulunan B ve E vitamını sayesinde saçınıza parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Zayıf ve cansız saç derisini besleyerek daha sağlıklı bir görünüme kavuşturur. Keratin ise donuk, kuru ve zarar görmüş saçlar için formüle edilmiştir. İçeriğinde bulunan E vitamini ve antioksidanlar sayesinde saçı yıpratan dış etkenlere karşı saçın korunmasını destekler.


Yüz Maskeleri

300ml Kil Maskesi
Argan

300ml Kil Maskesi
Okaliptüs

100ml Siyah Maske

15ml Siyah Maske


Kil Maske, ciltteki ölü derilerin ve tıkanan gözenekleri çekerek temizler ve cildi fazla yağdan arındırarak doğan tonunu kazanmasına yardımcı olur. SPA ürünüdür. Siyah Maske, cildi derinlemesine temizleyerek siyah noktalardan arındırır. Yağ dengesini düzenler ve cildi nemlendirir. İpeksi bir his bırakır.


Peelingler ve Cilt Temizleyiciler

250ml Peeling
Kayısı

250ml Peeling
Çilek

200ml Yüz Toniği

200ml Ciltten Boya
Silici

Peeling cildi ölü tabakalardan arındırarak rahatlamış, yumuşak ve temiz bir cilt hissiyatı bırakır. 100% saf kayısı ve çilek tanecikleriyle zenginleştirilmiştir. Yüz Toniği yağ kalıntılarını ve ölü hücreleri temizler, gözenekleri açarka siyah nokta oluşumunu önler. Ciltten Boya Temizleyici, bir boya silici çözeltisidir. Pamuk yardımıyla uygulanır.


5D Waxlar

150ml Wax
Gum Mastic

150ml Wax
Shine & Strong

150ml Wax
Strong

150ml Wax
Ultra Strong

5D Hair Wax yüksek tutuş gücüyle dilediğiniz şekli saçınıza vermenizi sağlar. Saça extra hacim katarak daha dolgun bir görünüm kazandıır. Saçlarınız parlak ve bakımlı görünür. Saçlarınız kolayca temizlenir.


Aqua Waxlar

150 Aqua Wax
Intense

150 Aqua Wax
Matte Look

150 Aqua Wax
Ultra Strong

150 Aqua Wax
Extra Strong

Aqua wax saçlarınıza uzun süre kalıcı stiller yaratmak için mükemmel bir formüle sahiptir. Vitaminlerlerle zenginleştirilmiş formülü ile istediğiniz şekli uzun süre muhafaza etmenizi sağlar. Tarama yaparak kolayca temizlenir.


Jöleler

700ml Jöle
Gum Mastic


750ml Jöle
Aquarius

Daha esnek ve dayanıklı saç şekillendirici New Well Gum Mastic Jöle, özel formülü ve enfes sakız kokusuyla saçlarınızda istediğiniz ekstra sert etkiyi yaratır ve hoş bir koku verir. Hair Gel Aquarius ile kolayca şekil verilen saçlar uzun süre formunu korur, istediğiniz ekstra sert etkiyi yaratır.

250ml Jöle
Strong

250ml Jöle
Ultra Strong

250ml Jöle
Wet & Strong

250ml Jöle
Gum Mastic

Maksimum güçlü şekillendirici jöle, uzun süreli kalıcı saç şekilleri yaratır ve yağlılık vermez. Farklı koku, renk ve güçlülük seviyeleriyle, istediğiniz etkiyi yakalayabilirsiniz.


Renkli Waxlar

100ml Renkli Wax
Black

100ml Renkli Wax
Blue

100ml Renkli Wax
Gold

100ml Renkli Wax
Green

100ml Renkli Wax
Pink

100ml Renkli Wax
Purple

Black Color Wax ile beyazlarınızı kapatabilir, güçlü bir tutuş gücü sağlayabilirsiniz. Renkli Wax, içeriğindeki özel pigmentler sayesinde saçınızı istediğiniz renge boyamanızı, ve aynı zamanda saçınızı şekillendirmenizi sağlar. 6 farklı renk seçeneği vardır ve oldukça kolay uygulanır. Şampuanla yıkama sonrası kolayca temizlenir.


Pudra Wax

20g Pudra Wax
Volume Styling

20g Pudra Wax
Matte Styling

Şekillendirici ve hacim verici Pudra Wax, hafif formülü sayesinde saç ve saç diplerine etki ederek saçın şekil alsını sağlar. Pudra elinizde kaybolur ve renk vermez. Mükemmel bir dağılım sağlar.Volume Styling ile saçlarınıza hacim kazandırabilir, Matte Styling ile mat bir görünüm elde edebilirsiniz.


Traş Grubu

Traş Jeli
Moisturizer Effect

Krem Kolonya
Menthol / Ginseng / Aloevera

Traş Sonrası
Balm

Saç Toniği
Menthol

Traş Jeli sakalınızı hızla yumuşatarak traş buçağının kolayca kaymasını sağlar. Özel formülü ile cildin traş sonrasında yumuşak ve pürüzsüz olmasına yardımcı olur. Cream Cologne, traş sonrasında cildi ferahlatır ve tazeler. Mentol, Ginseng ya da Aloevera ile canlandırıcı bir koku, ve ışıltılı bir izlenim elde edebilirsiniz. After Shave Balm hassas ciltler için özel olarak tasarlanmış formülü ile cildi tahrişe karşı korur, rahatlatır, yumuşatır ve nemlendirir. Traş kızarıklıklarını ve yanmalarını kademeli olarak azaltır. Hair Tonic saç dökülmesini azaltmak ve zayıf saçların yoğunluğunu artırmak için tasarlanmıştır. İçerdiği aktif maddeler, saç yoğunluğunu ve kalınlığını arttırır. New Well Saç Toniği, ısırgan ve ginseng ekstratları ile formülize edlmiş olup, saça enerji verir ve güçlendirir.


Saç Açıcı & Ağda Sonrası Bakım

1000ml Bakım Yağı
Çilek / Böğürtlen

1kg Saç Açıcı Toz
Blue / White / Red

25ml Saç Açıcı
Kit Box

50ml Oksidan
6% & 9%

Ağda Sonrası Temizleme ve Masaj Yağı sir ağda sonrası cildi kolayca temizler, rahatlatıcı masaj yapmanızı sağlar. çilek ve böğürtlen kokuları mevcuttur. Saç Açıcı Toz, saçlarınızı yıpratmadan açar. İçerdiği E vitaminli yağ kompleksi ile size özel olan bu ürün, saçınızı yıpratmadan istenilen tona kadar açma işlemi yapar. Kullanım esnasında akma, yaşma, köpürme ve topaklanma yapmaz. 1 kiloluk ya da kit şeklinde edinebilirsiniz. Oksidan saç boyasının içerisindeki pigmentlerin saça transfer olabilmesi için gerekli oksijen değerine sahip bir oksidan likitidir.