Fondöten

Derma Cover Fondöten

No: 1 - Gold

No: 2 - Bronz

No: 3 - Silver

No: 4 - Copper

No: 5 - Platinium

No: 6 - Nickel

New Well - Derma Cover Fondöten, üstün kapatıcı formülü sayesinde ince tabaka halinde uygulansa dahi sadece gözaltı morluklarını değil siyah nokta ve cilt lekelerini kusursuzca örter


Ultimate Cover
Foundation
Longlasting
Foundation
Satin
Foundation
Stick
Foundation

Ultimate Cover Foundation, yüksek kapatıcı özelliği sayesinde cilt kusurlarını en iyi şekilde kapatarak cilt ile bütünleşir. Ağırlaşma yapmayan hafif ve kadifemsi yapısı ile ciltte pürüzsüz ve doğal bir görünüm sunar. Longlasting Foundation; hafif, yumuşak, yağsız ve ipeksi yapısı sayesinde aydınlık ve canlı bir görünüm sağlarken, yoğun kalıcı özelliği ile gün boyu pürüzsüz bir ten makyajı keyfi sizi bekliyor. Satin Foundation, yumuşak ve cildi ağırlaştırmayan yapısı sayesinde ciltte aydınlık ve parlak bir görünüm elde etmenize yardımcı olurken hafif ve cildin hava almasını sağlayan özel formulu sayesinde sağlıklı ve eşitlenmiş cilt tonu imkanı sunar. Stick Foundation, ince ve kolay uygulanabilir yapısı ile ciltteki kusurların görünümünün azalmasına yardımcı olur. Özel olarak geliştirilen formülü sayesinde cildi nemlendirir ve cildin yağ oranını dengeleyerek sağlıklı bir görünüm kazandırır.


Mascara

Volume
Mascara
Waterproof
Mascara
Volume & Waterproof
Mascara
Extra Double Volume
Mascara

Volume Mascara; daha dolgun ve hacimli, yoğun siyah kirpikler için. Mascara çabuk kuruyan, bulaşma yapmayan geliştirilmiş formülü ve yepyeni fiber fırçası ile kirpiklerinize daha dolgun, daha uzun ve belirgin bir görünüm kazandırır. Yoğun siyah rengi ile dumanlı göz makyajınızı tamamlar, gün boyu göz alıcı ve derin bakışlar yaratmanızı sağlar. Waterproof Mascara; kirpiklerinizde sonsuz hacim, uzunluk ve kıvrım elde edebilmeniz için tasarlanmıştır. Geliştirilmiş yepyeni formülü ve özel fırçası ile kirpiklerinizi yapıştırmadan tek tek ayırarak mükemmel hacim verir ve gün boyu daha uzun ve kıvrık görünüm sağlar. Volume & Waterproof Mascara, özel tasarım fırçası ile kirpikleri tek tek tarayarak dipten uca maksimum kıvrılma ve olağanüstü uzun, dolgun bir görünüm sağlar. İçeriğindeki yoğun siyah black pigmentler kirpiklerinize gün boyu daha siyah, uzun ve mükemmel bir görünüm kazandırır. Extra Double Volume Mascara, mükemmel formülü ve özel fırçası ile kirpiklerinize dipten uca hacim katar, daha uzun ve belirgin bir görünüm kazandırır. Gün boyu daha siyah, uzun ve mükemmel bir görünüm kazandırır..


Concealer

Liquid Concealer
No: 111
Liquid Concealer
No: 112
Liquid Concealer
No: 113
Liquid Concealer
No: 114

Liquid Concealer özel içerikli formülasyonu sayesinde göz altlarında anında canlılık ve nemlendirme sağlar. Kremsi yapısıyla kolay uygulanabilir ve çizgilere dolma yapmaz. Göz altı morluklarının görünümünü azaltarak görünümü pürüssüzleştirir.

Stick Concealer

Stick Concealer
No: 291
Stick Concealer
No: 292
Stick Concealer
No: 293
Stick Concealer
No: 294

Stick Concealer Yağ içermeyen formülü ile ciltte kuruma yapmadan canlı ve aydınlık bir görünüm sağlar. Uzun süre kalıcı yapısıyla yoğun bir kapatıcılık ve kusursuz bir görünüm sunar.


Compact Powder

Compact Powder
No: 101
Compact Powder
No: 102
Compact Powder
No: 103
Compact Powder
No: 104

Compact Powder; İnce ve ipeksi dokusu ile cilde homojen bir şekilde yayılarak, kadifemsi pürüzsüz ve doğal bir görünüm sunar. Tüm cilt tiplerine uygun bir şekilde hazırlanan özel formülasyonu sayesinde cildi kurutmadan, nem ve tere karşı uzun süreli dayanıklılık sağlayarak kusursuz bir görüntü kazandırır.


Stick Lipstick

Stick Lipstick
Matte
Stick Lipstick
Shiny
Stick Lipstick
Metallic

Matte Lipstick, yüksek pigmentli mat formülü ile dudaklara kadifemsi bir görünüm verir. Hyalüronik asit ve E Vitamini ile zenginleştirilmiştir. Dudakları nemlendirir ve pürüzsüz gösterir. Kolayca dudağa yayılır, sürümü rahattır. Sınırlı üretilmiş seridir. Shine Lipstick, hem günlük makyajda hem de davet makyajlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kadınların istediği şekilde,daha kısa sürede ve daha etkili bir biçimde kullanabildiği bir tür ruj. Metallic Lipstick, ultra yumuşak ve yapışıklık hissi vermeyen yapıda. Dudaklara tek sürüşte parlak bir görünüm verir. Uzun süre kalıcıdır.


Liquid Lipstick

Liquid Lipstick
Matte
Liquid Lipstick
Shiny
Liquid Lipstick
Metallic

Matte Lipstick, kadife yapısı ve mükemmel mat bitişi ile dudağı sarar. Gün boyu kalıcılığını korur ve bulaşma yapmaz. Kolayca uygulanır. Son moda renkleriyle dudaklarınızı ödüllendirebilirsiniz. Shine Lipstick ile parlak, ışıltılı renk tonları; Metallic Lipstick, ile metal tonlarında keskin renk tonları elde edebilirsiniz.


Highlighter

Stick Contour &
Highlighter
Double Stick
Highlighter
Powder
Highlighter
Transparent
Powder

Stick Contour & Highlighter, kolay uygulanabilen ve ağırlaşmayan yapısı ile vurgulama ve gölgelendirme yaparken pürüzsüz, belirgin yüz hatları elde etmenizi sağlar. Double Stick Highlighter, kadifemsi yapısıyla kolay sürüm ve ipeksi yayılım hissi sağlayarak pürüzsüz bir görünüm sağlar. Yapısındaki özel pigmentler sayesinde doğal ışıltı sağlayarak cilde sağlıklı ve aydınlık bir görünüm verir. Highlighter Powder, kolay uygulanabilen yumuşak yapısı sayesinde ciltte sağlıklı ve doğal görünümlü ışıltılı bir bitiriş sağlar. Transparent Powder, makyajı sabitliyor ve makyajın fazlalıklarını alıyorlar, yağlı ciltlerin parlamasını önlüyorlar ve cildi ağırlaştırmadan gerçekten kadife yumuşaklığı veriyorlar..


Cream Form

Blemish Balm (BB)
Cream
Derma Cover
Cream
Cream Form

Stick Contour &
Highlighter
Double Stick
Highlighter

New Well BB cream 7 in 1, sıradan fondötenler gibi kalın tabaka hissine bağlı olmayan hafif yapısı sayesinde cildin nefes almasını sağlar. Cilt nemlendirilir ve gün boyu beslenir.Sivilce, sivilce izleri, güneş ışığı veya diğer cilt farklılıkları nedeniyle ortaya çıkan kusurları örter. El veya sünger yardımı ile cilde kolayca uygulanır. Derma Cover Cream, yüksek kapatıcılığı ve her koşula dayanıklı yapısı ile cilde ağırlık hissi vermeden uzun saatler boyunca kusursuz ve pürüzsüz bir görünüm elde etmenizi sağlar.


Farlar ve Contour - Blusher Palette

12 Pcs
Far Paleti
6 pcs.
Contour & Blusher
6 pcs.
Far Paleti
Farlar & Contour - Blusher Palette

12 Pcs
Far Paleti
6 pcs.
Contour & Blusher
6 pcs.
Far Paleti

New Well 12'li & 6'lı Far Paleti, açık ve ışıltılı tonlar: Kaş altını ve göz pınarlarını aydınlatmak için kullanabilirsin. Açık ve nötr tonlar: Tüm göz kapağına uygulayarak ana bir zemin elde edebilir ve üzerine uygulayacağın farların doğal bir şekilde karışmasını sağlayabilirsin. Orta tonlar: Paletteki en ortadaki tonlar, ne koyu ne de açık olanlar kısacası, genellikle gözün katlanma bölgesi için idealdir. Hem göz kapağı hem de dış köşelerdeki renklerle uyumlu oldukları için doğal bir geçiş verirler. 6'lı Contour & Blusher Paleti, Makyaj yaparken koyu ve açık renklerden yardım alarak yüz hatlarını vurgulamak veya tam tersi gizlemek anlamına geliyor. Yani gölge ve ışık oyunlarını kullanarak burnumuzu daha küçük gösterebilir, elmacık kemiklerimizi vurgulayabilir, kaşlarımızı belirginleştirip, bakışlarımızı derinleştirebiliriz.


Baz & Sabitleyici

Makyaj Bazı
Makyaj Sabitleyici
Baz & Sabitleyici

Makyaj Bazı
Makyaj Sabitleyici

Makyaj Bazını hem cilt bakımı hem de kozmetik ürünü olarak düşünebilirsiniz. Cildi nemlendirir ve makyajınız için yumuşak bir cilt oluşturmaya yardımcı olur. Makyaj Sabitleyici, bir tür koruyucu ve yapıştırıcı vazifesi görerek yüzünüze veya cildinize yaptığınız makyajın dağılmadan, bozulmadan ve güzelliğini kaybetmeden cildinizde kalmasını sağlayan bir ürün.


Eyeliner & Dipliner

Eyeliner
Dipliner

Eyeliner, kirpik diplerine çizgi çekmek için kullanılan bir tür göz kalemidir. Gözleri vurgulamak, bakışlara anlam katmak için kullanılır. Dipliner, aynı eyeliner gibi göz makyajında kirpik diplerini belirginleştirmek için kullanılan bir makyaj malzemesidir. Kalem formundan farklı olarak, sürmeyi kolaylaştıran fırçası bulunur.


Terracota / Contour / 4'lü Far

Terracota
Contour
4'lü Far

Contour, cildinin gizlemek istediğiniz veya ön plana çıkarmak istediğiniz yerlerini, koyu ve açık renkte ürünlerle gölgelendirme yapmanıza yardımcı olur. Burun kemerini gizlemekten, yüzü inceltmeye, çeneyi yuvarlaklaştırmadan bakışları derinleştirmeye kadar pek çok hile, kontür makyajı sayesinde yapılabiliyor. Far, açık ve ışıltılı tonlar: Kaş altını ve göz pınarlarını aydınlatmak için kullanabilirsin. Açık ve nötr tonlar: Tüm göz kapağına uygulayarak ana bir zemin elde edebilir ve üzerine uygulayacağın farların doğal bir şekilde karışmasını sağlayabilirsin. Orta tonlar: Paletteki en ortadaki tonlar, ne koyu ne de açık olanlar kısacası, genellikle gözün katlanma bölgesi için idealdir. Hem göz kapağı hem de dış köşelerdeki renklerle uyumlu oldukları için doğal bir geçiş verirler. Terracota makyaj yaparken cilde sürülen kapatıcı, fondöten ve nemlendiricinin kalıcılığını artırır. Gün içerisinde sürekli makyaj tazelenmesine gerek kalmaz. Pudra kullandığında cildinin ve makyajının parlamasını engellemiş olur.


Temizleyici Sütler

Derma Beyazlatıcı
Krem
Göz Makyajı
Temizleme Sütü
Yüz Makyajı
Temizleme Sütü
Çift Fazlı
Micellar

Derma white krem, ciltte meydana gelen kararmaları ortadan kaldırır ve cildinizin arınmasına yardımcı olur. Bölgesel karamalar ve göz altı morlukları gibi konularda oldukça etkili olan bu krem kısa bir süre içerisinde etki göstermektedir. Cildinizin aydınlık, beyaz ve arınmış bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Cilt lekeleri, sivilce izleri, koyun renkli halkalar ve yaşlılık belirtileri gibi etkilerin ortadan kalkmasını sağlayarak cildinize yepyeni bir ışıltı kazandırır. Yüz Makyajı Temizleme Sütü, cildi derinlemesine temizlediği gibi sivilce ve siyah nokta oluşumunu da azaltır. Ayrıca cildi nemlendirir ve pürüzsüzleştirir. Yüz temizleme sütünü şahsen makyaj temizlerken kullanırım. Hem makyajımı temizler hemde yukarıda saydığım tüm özellikleri cildime uygular. Göz Makyajı Temizleme Sütü, hızlı ve hafif formülü ile hemen etki eder. Oil-free yapısı ile yeniden makyaj uygulamaya uygundur. Cilde bakım sağlar. Makyaj temizleme pamuğu ile göz kapaklarınızın üzerine uygulayınız. Bir süre tuttuktan sonra, hafifçe bastırarak makyajınızı temizleyiniz. Çift Fazlı Misel Su, hem ciltteki makyajı temizler hem de cildi nemlendirir ve tazeler. Yani makyaj temizleyici + nemlendirici kullanmanıza gerek kalmaz. Misel suyu makyaj pamuğuna dökerek hem makyajınızı temizleyebilir hem de cildinizi yenileyebilirsiniz.